FIFINE Mini mikrofon USB do dyktowania. Desktop Plug & Play mikrofon do komputera przenośnego. Doskonały do YouTube, gier, przesyłania strumieniowego.

Availability: In stock

US $25.99

Tanie i rabaty FIFINE Mini mikrofon USB do dyktowania. Desktop Plug & Play mikrofon do komputera przenośnego. Doskonały do YouTube, gier, przesyłania strumieniowego Ciesz się ✓ bezpłatną wysyłką na cały świat! ✓ 90-dniowa ochrona kupujących. ✓ Łatwy zwrot. ✓ Gwarancja zwrotu pieniędzy.

Product Discription

【Przenośny z łatwe】 mikrofon mini PC do podróży i przenoszenia. Wystarczająco mały, aby zająć tylko minimalną przestrzeń na biurku, ale wystarczająco mocny, aby wyraźnie nagrać swój głos. Elastyczne zastosowania w zakresie od nadawania do codziennego czatu głosowego

 

【Compatibility】USB mikrofon posiada standardowe USB połączenia, plug and play zarówno dla Mac i Windows (bez sterowników wymaga instalacji), idealny dla komputerów stacjonarnych i laptopów PC. Doskonały do czatu głosowego online, czatu gier, wideokonferencji, szkolenia językowego, a także rozpoznawania mowy smoka i transkrypcji.

 

【Fully Adjustable】The pulpit, USB mikrofon jest wyposażony w 6.56ft kabel, który pozwala na elastyczne positoining w obszarze roboczym. Elastyczne 5.7 cal gęsiej szyi dla łatwej regulacji, może bez wysiłku directe mic-core do dowolnego kierunku poziomego lub pionowego, aby dopasować się do potrzeb użytkownika, idealny do rozmów online, a także nagrań głosowych.

 

【Solidna konstrukcja】 solidna metalowa podstawa mikrofonu z łatwym do regulacji, ale wytrzymałe ramię mikrofonu można łatwo ustawić i zachować swoje miejsce. Antypoślizgowa podkładka gumowa zapewnia, że mikrofon pozostaje mocno na biurku. Mikrofon kondensujący membrana jest otoczony przez rura metalowa, aby zapewnić doskonałą trwałość. Idealny do rozpoznawania mowy, podcastingu, Skype lub innych programów do czatowania online.

 

【Zawiera】 w pełni 5.7 "regulowany mikrofon typu" gęsia szyja "z kablem usb (ekranowany przewód o długości 6,56 stopy może wytrzymać przypadkowe uszkodzenia), szyba przednia zmniejsza szumy tła i poprawia jakość dźwięku. Bezpłatne wsparcie techniczne. Jeden rok gwarancji (łatwo rozciągają się aż do 2 lat gwarancji z rejestracji on-line).

 

050FM 1200mini11361

girl-3162615200749025holiur-272875mini11177

234591151;

Related Product