Wielofunkcyjna linijka do rysunków mapa magnetyczna kątomierz przyrządy do szycia koła kompas Bend Measure krawcy wzór materiały dla studentów.

Availability: In stock

US $8.92

Tanie i rabaty Wielofunkcyjna linijka do rysunków mapa magnetyczna kątomierz przyrządy do szycia koła kompas Bend Measure krawcy wzór materiały dla studentów Ciesz się ✓ bezpłatną wysyłką na cały świat! ✓ 90-dniowa ochrona kupujących. ✓ Łatwy zwrot. ✓ Gwarancja zwrotu pieniędzy.

Product Discription

Opis produktu

★[Upgrade]: to nie jest narzędzie papiernicze, to także prawdziwe narzędzie. Zawiera obsadka do pióra, kompasy/kompas, klucz, skalę, otwieracz do butelek i przewodnik do rysowania.
★[Praktyczne]: zawiera dwa praktyczne moduły, prostą perforowaną linijkę i drugą abstrakcyjną linijkę z zakrzywionym konturem, przewodnik do rysowania, zestaw kluczy i otwieracz do butelek. Moduły te mogą być używane niezależnie jak skala lub krzywik, ale rzeczy stają się bardziej interesujące, gdy wprowadzasz bazę do mieszaniny.
★[Skala laserowa]: istnieją dwie bardzo wyraźne metody obserwacji. Może być używany jako narzędzie do rysowania lub jako narzędzie EDC.
★[Prezent] to najlepszy przyjaciel artystów, inżynierów, projektantów, architektów, studentów i zwykłych ludzi.
★[Użyj]: potrafi zrobić wiele rzeczy. Pozwala na tworzenie doskonałych linii, łuków, kółek, mierzenie rysunków, tworzenie wzorów mandali, a nawet pozwala na umieszczenie w nim długopisu/ołówka podczas odpoczynku.

Podstawowe informacje

Materiał: aluminium + stal
Kolor: czarny
Rozmiar: 17mm
Pakiet zawiera: 1 x linijka do rysunków magnetycznych

O wysyłce

1. Produkty zostaną wysłane w ciągu 1-3 dni roboczych po zweryfikowaniu płatności.

2. Proszę podać swój aktualny adres po dokonaniu płatności; W przeciwnym razie wysyłamy twój przedmiot na podstawie twojego adresu w zamówieniu.

3. Po prostu obsługujemy China Post Registered Air Mail i sposób wysyłki Epacket. A China Post wyda około 2-4 tygodni w azji i europie zachodniej, 3-6 tygodni w innych regionach. Epacket potrzebuje około 2-3 tygodni do azji, europy, ameryki północnej i austrii.

4. Czasami byłby dłuższy ze względu na złą pogodę, stratę czasu w odprawie celnej. W ten sposób proszę cierpliwie czekać, gdy nie otrzymasz przedmiotu na czas. Jeśli nie otrzymasz przedmiotu w ciągu 45 dni, skontaktuj się z nami, a pomogę ci go śledzić.

O opinie

1. Zawsze oferujemy najniższą cenę za najlepsze towary i usługi. Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna, poświęć kilka sekund, aby zostawić nam pozytywne opinie (5 gwiazdek), jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów i usług.

2. Skontaktuj się z nami przed dokonaniem 3 gwiazdek lub 1-2 gwiazdek opinii. Dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać problemy i pozostawić tutaj szczęśliwy nastrój zakupowy. Dziękuję ci.

Uwaga i przypomnienie

* Kolor zdjęcia może nieznacznie różnić się od rzeczywistego produktu
* Ze względu na kolorowy ekran różnych monitorów.
* Proszę pozwolić 1-2cm błąd ze względu na pomiarze ręcznym. Pls upewnij się, że nie masz nic przeciwko przed licytować.

1. Rosyjscy klienci, proszę podać pełne imię i nazwisko (trzy słowa) w języku angielskim.

2. Klienci z arabii saudyjskiej, zjednoczonych emiratów arabskich, libanu, kuwejtu, omanu, ghany, kataru i innych, proszę podać P.O.Boxing w adresie.

3. Ciesz się wysyłką w naszym sklepie.


227739963;

Related Product